Türk Göğüs Hastalıkları Yeterlilik Kurulu - TGHYK sınavı bu yıl kongremizde yapılacaktır.
Teorik Sınav: 16 Ekim 2014 - (Yer: Radisson Blu Otel, Çeşme), Pratik Sınav: 19 Ekim 2014 - (Yer: Çeşme Sheraton Otel’i – Kongre Oteli)


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
TÜSAD 36. Ulusal Kongresi - SOLUNUM 2014, 15-19 Ekim 2014 tarihlerinde Sheraton Otel - Çeşme'de gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe'dir. Eş zamanlı Türkçe - İngilizce / İngilizce - Türkçe çeviri yapılacaktır. İngilizce olarak gönderilecek bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kongre İnternet Adresi
www.solunum.org.tr/solunum2014

Kongre İletişim Adresi
[email protected]

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Kredilendirme Kurulu tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilecektir. Bu kredilendirme ile ilgili formları kongre çantası içerisinde bulabileceksiniz. Doldurulmuş TTB-STE formlarını ilgililere teslim edilmesini rica ederiz.

Eğitici Kurslar
TÜSAD 36. Ulusal Kongresi - SOLUNUM 2014 çerçevesinde 10 adet eğitici kurs yapılacaktır. Kurs konu ve konuşmacıları ile ilgili detaylı bilgilere kongre internet sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Solunum 2014’de bu yıl kurs kayıt ücreti, kongre katılım ücretine dahildir. Kurslar 15 Ekim 2014, 09:00’da başlayacağından konaklama talebi olan katılımcıların bu tarih ve saati göz önünde bulundurarak konaklamalarını tamamlamalarını hatırlatırız.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Sağlık Bakanlığı kuralları gereği bilimsel kongrelerde bildiri, yayın, poster gibi bilimsel çalışma sunumunda bulunanlar ve toplantılara eğitim amaçlı katılanlar dışındaki kişilerin (eş ve/veya çocuklar), toplantı, stand ve bağlı alanlara girmesi yasaktır. Tüm katılımcıların bu kurala istinasız olarak uymaları beklenmektedir.

Kongre İzin Yazıları
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre izin yazıları, Kongre Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

Kongre Bursları
Kongreye bildirisi kabul edilmiş ve bildiri sunumu yapacak sınırlı sayıda asistan, hemşire ve fizyoloğa burs verilecektir. Burslar, kayıt ve konaklama katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre izin yazıları, Kongre Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

İptal Koşulları
2 Haziran 2014 ve öncesinde yapılan iptallerde banka havale masrafları hariç geri ödeme yapılacaktır.
2 Haziran 2014 – 1 Temmuz 2014 tarihleri arasında yapılan iptallerde % 50 ceza ile geri ödenecektir.
1 Temmuz 2014 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.
Tüm geri ödemeler kongre sonrası yapılacaktır.

Önemli Tarihler:
Kongre Tarihi : 15-19 Ekim 2014
İndirimli kayıt ve konaklama için son tarih : 02 Haziran 2014
Bildiri gönderimi için son tarih : 11 Ağustos 2014
LookUs & Online Makale