• Gün

  • Saat

  • Dakika

  • Saniye

GENEL BİLGİLER

COVID 19 Güncel
Devam etmekte olan küresel COVID19 salgını ve salgının yarattığı ekonomik ve sosyal etkiler nedeniyle TÜSAD Merkez Yönetim Kurulu mevcut duruma adapte olarak, yıllık kongresini yenilikçi bir dijital platformda “SOLUNUM 2021 DİJİTAL” olarak hayata geçirmeye karar vermiştir.

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe olup, yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda İngilizce-Türkçe-İngilizce tercüme imkanı sağlanacaktır.

Kongre İnternet Adresi
www.solunum.org.tr/solunum2021

Kongre İletişim Adresi
Genel Sorular: [email protected]
Sponsorluk ile İlgili Sorular: [email protected]
Teknik Destek: [email protected]

Eğitici Kurslar
TÜSAD 43. Uluslararası Katılımlı Yıllık Kongresi - SOLUNUM 2021 Dijital kapsamında eğitici kurslar yapılacaktır. Kurs konu ve konuşmacıları ile ilgili detaylı bilgilere kongre internet sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. SOLUNUM 2021 Dijital’de kurs kayıt ücreti, kongre katılım ücretine dâhildir. Kurslar 29 Ekim 2021, 09.00’dan itibaren başlayacaktır. Kurslara kayıt olan hekimlerimiz canlı oturum olarak düzenlenecek kursları takip ettikten sonra katılım belgelerini alabileceklerdir. Kurs kayıt taleplerinizi [email protected] adresine iletmeniz gerekmektedir.

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Kredilendirme Kurulu tarafindan "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilecektir. Kredilendirme prosedürünüzün tamamlanması için SOLUNUM 2021 Dijital alanında yer alan TTB kredilendirme anketini doldurmanızı rica ederiz.

Kongre Bursları
Kongreye bildirisi kabul edilmiş ve bildiri sunumu yapacak sınırlı sayıda üyemize burs verilecektir.

Önemli Tarihler
Kongre Tarihi : 29 Ekim - 3 Kasım 2021
İndirimli Kayıt İçin Son Tarih : 1 Eylül 2021
Bildiri Gönderimi İçin Son Tarih : 3 Eylül 2021