Untitled Document
GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
TÜSAD 33. Ulusal Kongresi - SOLUNUM 2011,15-19 Ekim 2011 tarihlerinde Sheraton Otel - Çeşme'de gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre resmi dili Türkçe'dir. Eş zamanlı Türkçe - İngilizce / İngilizce - Türkçe çeviri yapılacaktır.İngilizce olarak gönderilecek bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kongre İnternet Adresi
www.solunum.org.tr/solunum2011

Kongre İletişim Adresi
[email protected]

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Kredilendirme Kurulu tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilecektir. Bu kredilendirme ile ilgili formları kongre çantası içerisinde bulabileceksiniz. Doldurulmuş TTB-STE formlarını ilgililere teslim edilmesini rica ederiz.

Eğitici Kurslar
TÜSAD 33. Ulusal Kongresi - SOLUNUM 2011 çerçevesinde eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurs konu ve konuşmacıları ile ilgili detaylı bilgiler kongre internet sitesi aracılığıyla katılımcılara duyurulacaktır. Kurslara katılım sınırlı tutulacağından, başvuru sırası dikkate alınacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Sağlık Bakanlığı kuralları gereği bilimsel kongrelerde bildiri, yayın, poster gibi bilimsel çalışma sunumunda bulunanlar ve toplantılara eğitim amaçlı katılanlar dışındaki kişilerin (eş ve/veya çocuklar), toplantı, stand ve bağlı alanlara girmesi yasaktır. Tüm katılımcıların bu kurala istisnasız olarak uymaları beklenmektedir.

Kongre İzin Yazıları
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre izin yazıları. Kongre Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

Kongre Bursları
Kongreye bildirisi kabul edilmiş ve bildiri sunumu yapacak sınırlı sayıda asistan, hemşire ve fizyologa burs verilecektir. Burslar, kayıt ve konaklama katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre izin yazıları. Kongre Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

İptal Koşulları
Yapılan kayıt ve konaklama rezervasyonlarının 01 Haziran 2011 tarihine kadar iptali durumunda %50'si iade edilecek olup, 01 Haziran 2011 tarihinden sonra iptali durumunda kayıt ve konaklama ücretlerinin hiçbir şekilde iadesi yapılamayacaktır.

Önemli Tarihler:

Kongre Tarihi : 15-19 Ekim 2011
İndirimli kayıt ve konaklama için son tarih : 01 Haziran 2011
Bildiri gönderimi için son tarih : 01 Eylül 2011

 
   
LookUs & OnlineMakale