Untitled Document
KAYIT BİLGİLERİ

Kongre bilimsel toplantılarına konuşmacı ve dinleyici olarak katılacakların, refakatçilerin veya ürün tanıtımcısı olarak katılmak isteyen herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt kongre öncesinde veya kongre merkezinde yapılabilir. Kayıt ücretine bilimsel aktivitelere, öğle yemeklerine, açılış kokteyline katılım, kongre program ve özet kitabı, katılım sertifikası, kongre çantası ve yaka kartı dahildir. Kayıt ücretlerine fatura aşamasında geçerli KDV oranı ilave edilecektir.

KONGRE KAYIT ÜCRETLERİ

Kayıt Tipi 01 Haziran 2011 ve Öncesi 01 Haziran 2011 Sonrası
TÜSAD Üyesi 200 Euro 250 Euro
Üye Olmayan 225 Euro 275 Euro
Refakatçi 125 Euro 125 Euro
Kurs 30 Euro 30 Euro

Kongre kaydınızın teyidi için; doldurulan kayıt formunun gerekli ödemenin yapıldığını gösteren banka dekontu ile birlikte Organizasyon Sekreterliğine faks ya da posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir. Tek başına kayıt formu veya tek başına banka dekontu ile yapılan başvurular teyit edilemeyecek olup, bekleme listesine alınacaktır.

01 Haziran 2011 tarihine kadar dernek üyeliği için başvuran katılımcılar, indirimli kayıt ücretinden faydalanabileceklerdir. 2011 yılı üyelik aidatını, indirimli kayıt ücreti tarihi olan 01 Haziran 2011 tarihine kadar yatırmayan üyelerimiz, indirimli kayıt ücretinden faydalanamayacaklardır.

Kayıt Ücretlerinin Yatırılacağı Banka Hesap Numarası

K2 Kongre Yönetimi ve Turizm A.Ş.
Banka Adı : İşbankası, İstanbul Kadıköy Rıhtım / Ticari Şube
Hesap Adı : Kaiki Kongre Yönetimi ve Turizm A.Ş.
IBAN No : TR10 0006 4000 0021 3940 0093 59 (EURO Hesabı)
  TR87 0006 4000 0011 3940 0126 34 (TL Hesabı)
  • Kayıt ödendi makbuzlarını lütfen beraberinizde getiriniz.
  • Kayıt rezervasyon iptalleri için K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri'ne yazılı olarak başvurulmalıdır.
  • 01 Haziran 2011 ve öncesinde yapılan iptallerde, banka havale masrafları hariç geri ödeme yapılacaktır.
  • 01 Haziran 2011 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılamayacaktır ancak isim değişikliğine izin verilecektir.
  • Tüm geri ödemeler, kongre sonrasında yapılacaktır.

Kongre Katılım Bursu

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği üyesi olan ve katılım desteği bulamayan öncelikli olarak asistanların kongre katılımını artırmak için sınırlı sayıda meslektaşımıza kongre katılım bursu verilecektir. Burs için başvuracak kişinin öncelikle dernek üyesi olması, bildirisinin kongreye kabul edilmiş olması ve bildiriyi sunacak kişi olması gerekmektedir.

Kongre katılım bursu; kongre kayıt ücreti, iki kişilik odada konaklama ve kurs ücretini kapsar. Kongre katılım bursu, gönderilen her bildiriden yalnızca bildiriyi sunan kişiye verilecektir. Kongre katılım bursundan faydalanmak isteyenlerin online bildiri gönderimi esnasında "kongre katılım bursu istiyorum" bölümünü işaretlemesi gerekmektedir.


 
   
LookUs & OnlineMakale